FILM ŚLUBNY

Historia jednego dnia, czułego dotyku, miłosnego spojrzenia, łez na policzku...

o-mnie-wideofilmowanie-kamerzysta-film-slubny-fotografia-nowy-sacz-targ-krakow-rzeszow-tarnow-gorlice
CZEŚĆ! JESTEM KUBA...
Powodów dla których stworzyłem studio filmowo-fotograficzne JAKSA było dwa, pierwszy to miłość do kina drugi to możliwość smakowania ludzkich emocji i przelewania ich na szklany ekran. Dewizą mojej pracy jest kreatywna produkcja filmów wideo oraz fotografii, głównym tematem Film Ślubny, w którym szukam i odnajduję Wasze najwspanialsze historie... 
Szkoła filmowa nauczyła mnie wyjątkowego spoglądania na otaczający nas świat, uwielbiam symetrię kształtów, grę świateł i cienia, taniec kolorów oraz czerń i biel.
Dzięki rodzinie uwierzyłem że marzenia się spełniają, dzięki synowi zrozumiałem iż każdy może być autorem sytuacji nadzwyczajnych. To właśnie rodzina daje mi największą siłę do działania, bardzo dużo kadrów buduje w swojej głowie właśnie dzięki nim.
Filmując śluby koncentruję się na rynku lokalnym. Dlatego jeśli szukasz kamerzysty ślubnego w pobliżu takich miast jak Nowy Sącz, Nowy Targ, Kraków, Rzeszów, Tarnów, Gorlice to z pewnością jestem w stanie wykonać dla Ciebie reportaż ślubny bez dodatkowych opłat związanych z dojazdem i noclegiem. Dalsze miejscowości oczywiście nie stanowią problemu, ale konieczne może być pokrycie kosztów dojazdu oraz noclegu.
Pamiętajcie, aby nasza współpraca wydała najlepsze owoce, istotne jest spotkanie osobiste, dlatego w wolnej chwili wpadnijcie na kawę, herbatę lub sok, porozmawiamy i dobierzemy ofertę idealnie skrojoną pod Wasz film, zapraszam również do kontaktu telefonicznego, opowiem Wam o ofercie i rozwieję ewentualne wątpliwości.
Do usłyszenia...
MOJA TWÓRCZOŚĆ
KILKA WYBRANYCH HISTORII O MIŁOŚCI...
Skontaktuj się ze mną
Jesteście już o krok od tego, aby otrzymać aktualną ofertę...
Jakub Michalik
JAKSA Studio Filmowo-Fotograficzne
telefon: 886-850-686
Wyślij
Dziękuję za wiadomość, w najbliższym czasie przekażę odpowiedź...

Zainteresuje cię również...

Back to Top