FILM ŚLUBNY

Historia jednego dnia, czułego dotyku, miłosnego spojrzenia, łez na policzku...

o-mnie-wideofilmowanie-kamerzysta-film-slubny-fotografia-nowy-sacz-targ-krakow-rzeszow-tarnow-gorlice
CZEŚĆ! JESTEM KUBA...
Powodów dla których stworzyłem studio JAKSA było dwa, pierwszy to miłość do kina drugi to możliwość smakowania ludzkich emocji i przelewania ich na szklany ekran. Dewizą mojej pracy jest kreatywna produkcja filmów wideo oraz fotografii, głównym tematem Film Ślubny, w którym szukam i odnajduję Wasze najwspanialsze historie... 
Szkoła filmowa nauczyła mnie wyjątkowego spoglądania na otaczający nas świat, uwielbiam symetrię kształtów, grę świateł i cienia, taniec kolorów oraz czerń i biel.
Dzięki rodzinie uwierzyłem że marzenia się spełniają, dzięki moim synom zrozumiałem iż każdy może być autorem sytuacji nadzwyczajnych. To właśnie rodzina daje mi największą siłę do działania, bardzo dużo kadrów buduje w swojej głowie właśnie dzięki nim.
Filmując śluby koncentruję się na rynku lokalnym. Dlatego jeśli szukasz kamerzysty ślubnego w pobliżu takich miast jak Nowy Sącz, Nowy Targ, Kraków, Rzeszów, Tarnów, Gorlice to z pewnością jestem w stanie wykonać dla Ciebie reportaż ślubny bez dodatkowych opłat związanych z dojazdem i noclegiem. Dalsze miejscowości oczywiście nie stanowią problemu, ale konieczne może być pokrycie kosztów dojazdu oraz noclegu.
Pamiętajcie, aby nasza współpraca wydała najlepsze owoce, istotne jest spotkanie osobiste, dlatego w wolnej chwili wpadnijcie na kawę, herbatę lub sok, porozmawiamy i dobierzemy ofertę idealnie skrojoną pod Wasz film, zapraszam również do kontaktu telefonicznego, opowiem Wam o ofercie i rozwieję ewentualne wątpliwości.
Do usłyszenia...
MOJA TWÓRCZOŚĆ
KILKA WYBRANYCH HISTORII O MIŁOŚCI...
Skontaktuj się ze mną
Jesteście już o krok od tego, aby otrzymać aktualną ofertę...
Jakub Michalik
JAKSA Studio Filmowo-Fotograficzne
telefon: 886-850-686
Wyślij
Dziękuję za wiadomość, w najbliższym czasie przekażę odpowiedź...

Zainteresuje cię również...

Back to Top