O mnie » JAKSA | Wideofilmowanie, Kamerzysta, Film Ślubny, Nowy Sącz, Kraków, Gorlice

Cześć! jestem Kuba...

Powodów dla których stworzyłem studio filmowo-fotograficzne JAKSA było dwa, pierwszy to miłość do kina drugi to możliwość smakowania ludzkich emocji i przelewania ich na szklany ekran. Dewizą mojej pracy jest kreatywna produkcja filmów wideo oraz fotografii, głównym tematem Film Ślubny, w którym szukam i odnajduję Wasze najwspanialsze historie... 
Szkoła filmowa nauczyła mnie wyjątkowego spoglądania na otaczający nas świat, uwielbiam symetrię kształtów, grę świateł i cienia, taniec kolorów oraz czerń i biel.
Dzięki rodzinie uwierzyłem że marzenia się spełniają, dzięki synowi zrozumiałem iż każdy może być autorem sytuacji nadzwyczajnych. To właśnie rodzina daje mi największą siłę do działania, bardzo dużo kadrów buduje w swojej głowie właśnie dzięki nim.
Filmując śluby koncentruję się na rynku lokalnym. Dlatego jeśli szukasz kamerzysty ślubnego w pobliżu takich miast jak Nowy Sącz, Nowy Targ, Kraków, Rzeszów, Tarnów, Gorlice to z pewnością jestem w stanie wykonać dla Ciebie reportaż ślubny bez dodatkowych opłat związanych z dojazdem i noclegiem. Dalsze miejscowości oczywiście nie stanowią problemu, ale konieczne może być pokrycie kosztów dojazdu oraz noclegu.
Pamiętajcie, aby nasza współpraca wydała najlepsze owoce, istotne jest spotkanie osobiste, dlatego w wolnej chwili wpadnijcie na kawę, herbatę lub sok, porozmawiamy i dobierzemy ofertę idealnie skrojoną pod Wasz film, zapraszam również do kontaktu telefonicznego, opowiem Wam o ofercie i rozwieję ewentualne wątpliwości.
Do usłyszenia!

Skontaktuj się ze mną

Kreatywna produkcja filmów wideo oraz fotografii, wideofilmowanie, ślub, wesele, studniówka, teledysk, reklama na terenie Nowy Sącz, Nowy Targ, Kraków, Rzeszów, Tarnów, Gorlice, małopolska, podkarpacie

Jaksa studio filmowo-fotograficzne (c)2018, All Rights Reserved